Hakkımızda

Hakkımızda

Öncelikle klasik hakkımızda ya da kurumsal yazılarının aksine, samimi ve içten bir şekilde “gerçekten hakkımızda” yazımızı sizlerle paylaşmak isteriz.

Bizler çocukluğumuzdan bugüne dek balık avına giden, denizi - doğayı seven dört kardeşiz. En büyük tutkumuz ve hobimiz olan balık avının mesleğimiz olması amacı ile 2013 yılında Adana’nın Ceyhan ilçesinde AVMAR adıyla harekete geçtik. Kurulduğumuz 2013 yılından bugüne değin “değerli doğa ve balık avı severler” için bilgi ve birikimlerimizi paylaşabileceğimiz, daima amacına uygun, her yerde  doğru, kaliteli ve zengin ürün çeşitleriyle 3. yaşımızda da sizlere hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz.

Balık avı malzemelerinin %90 yurt dışından getirtilmesi, ülkemize uygun ürünlerin olmayışı ve ürünlerin pahalı oluşu gözümüzden kaçmadı. Bu duruma bir çözüm getirebilmek umudu ile %100 kendi marka ve üretimimiz “SAGOO” markalı 1. kalite ürünlerin üretimine başlayıp sizlerle buluşturmanın da heyecanını hissettik.

Klasik hakkımızda yazımızın dışın birde çevre bilinci ve doğru avlanmaya dair düşüncelerimiz ise;

Balık avı ve doğaya gönül vermiş siz değerli arkadaşlarımız gibi bizler de acı bir gerçek olan bilinçsiz ve tebliğe uygun olmayan avlardan kısırlaşan denizlerimize, kamp ve pikniklerimizde kirlettiğimiz doğamıza nasıl katkıda bulunuruz diye düşünürken 2014 yılında ÇUBADER ile tanıştık. Bu nadide derneğe katılıp çok güzel organizasyonlar yaparak kocaman bir aile olduk.

2016 yılının Şubat ayında ise Türkiye’nin dört bir tarafındaki balık avı ve doğa severlere de hizmet vermek amacıyla avmar.com.tr’yi sizlerin hizmetine sunduk.

Yavru balık denizde, gelecek elimizde ümidiyle...

Saygı ve sevgilerimizle,

Avmar ailesi

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.